Het team

Het team

François Casier :  Voorzitter

Mentor-Escale

Directie

Bénédicte Adnet : Hoofd van de vzw | benedicte.adnet@mentorescale.be
Aurélien Giambona : Financieel en adminstratief directeur | +32(0)484/42.93.48 | aurelien.giambona@mentorescale.be

Coördinatie

Aurélie Fieremans : Coördinatrice van het kantoor in Namen | +32(0)477/17.41.98 | aurelie.fieremans@mentorescale.be
Ugo Guillet : Coördinator van projecten  | +32(0)483/14.73.85 | ugo.guillet@mentorescale.be
Florence Keller : Coördinatrice van het kantoor in Luik | +32(0)484 28 15 62 | florence.keller@mentorescale.be

Projectmanagement

Ilse Bamps : Beheerder van projecten : Manorea Helpdesk Expertise – Transit MENA | +32(0)485/45.40.93 | ilse.bamps@mentorescale.be
Olivier Fagel : Beheerder van projecten | +32(0)488/40.81.33 | olivier.fagel@mentorescale.be
Dorothée Maréchal :
Beheerder van projecten | dorothee.marechal@mentorescale.be
François Muhire: Administratief en financieel beheerder  | +32(0)478/68.79.24 | francois.muhire@mentorescale.be
Pauline Mulquin : Beheerder van projecten | +32(0)489 07 80 09 | pauline.mulquin@mentorescale.be

Individuele opvolging naar zelfstandigheid – Brussels

Michaël Damman : Sociaal begeleider – Opvoeder verantwoordelijk voor de collectieve activiteiten | +32(0)493/40.52.81 | michael.damman@mentorescale.be
Yves Delbar : Sociaal begeleider | yves.delbar@mentorescale.be
Stefania Giagnorio : Psycholoog | stefania.giagnorio@mentorescale.be
Sarah Gödert : Maatschappelijk werker | +32(0)488/35.60.64 | sarah.godert@mentorescale.be
Zélia Goosse :  Maatschappelijk werker | +32(0)484 28 13 06   | zelia.goosse@mentorescale.be
Céline Guyénot : Sociaal begeleider | +32(0)489/07.56.37 celine.guyenot@mentorescale.be
Etetu Mekonnen : Maatschappelijk werker | etetu.mekonnen@mentorescale.be
Brahim Miloud : Sociaal begeleider | brahim.miloud@mentorescale.be

Individuele opvolging naar zelfstandigheid – Namen

Aurélie Fieremans : Coördinatrice | +32(0)477/17.41.98 | aurelie.fieremans@mentorescale.be
Françoise Binamé : Maatschappelijk werker | +32(0)488/40.96.97 | francoise.biname@mentorescale.be
Laura Fraikin : Maatschappelijk werker | +32(0)0489 07 80 09 | laura.fraikin@mentorescale.be
Marie Mulquin : Maatschappelijk werker | +32(0)486/71.37.97 | mmulquin@mentorescale.be
Pauline Mulquin : Beheerder van het project | +32(0)489/07.80.09 | pauline.mulquin@mentorescale.be
Yann Pastor : Sociaal begeleider | +32(0)491 90 82 55 | yann.pastor@mentorescale.be
Geraldine Poletto : Maatschappelijk werker | geraldine.poletto@mentorescale.be
Elodie Staelens : Sociaal begeleider | +32(0)483/18.56.96 | elodie.staelens@mentorescale.be

Individuele opvolging naar zelfstandigheid – Luik

Florence Keller : Coördinatrice | +32(0)484 28 15 62 | florence.keller@mentorescale.be
Charlotte Gréday : Maatschappelijk werker | +32(0)493 89 16 74 | charlotte.greday@mentorescale.be
Clémence Remy : Maatschappelijk werker | +32(0)483 18 55 35 | clemence.remy@mentorescale.be

Onthaalgezinnen

Ugo Guillet : Coördinator| +32(0)483/14.73.85 | ugo.guillet@mentorescale.be
Julie Charlet : Maatschappelijk werker | +32(0)485/47.87.03 | julie.charlet@mentorescale.be
Catherine Ducat : Aassistent van het onthaalgezinnensproject | catherine.ducat@mentorescale.be
Stefania Giagnorio : Psycholoog | stefania.giagnorio@mentorescale.be
Noémi Globen : Sociaal begeleider | +32(0)493 40 52 85 | noemi.globen@mentorescale.be
Valentine Grondal:  Sociaal begeleider| +32(0) 493 40 52 82 | valentine.grondal@mentorescale.be
Jane Malet :  Sociaal begeleider | +32(0)484 42 95 67 | jane@mentorescale.be
Manuelle Theys :  Sociaal begeleider | +32(0) 493 40 56 35 | manuelle.theys@mentorescale.be
Maryana Vukadinovic Tahri: – Psychologe en pedagogisch referent van het onthaalgezinnensproject. | maryana.tahri@mentorescale.be

Mentor-Jeunes

Fatima El Mourabiti : Projectverantwoordelijke school | +32(0)489/44.84.60 | fatima.elmourabiti@mentorjeunes.be
Florence Frans : Maatschappelijk werker |+32(0)496/12.06.30 | florence.frans@mentorjeunes.be
Céline Guyénot : Beheerder van het project | +32(0)489/07.56.37 | celine.guyenot@mentorjeunes.be